قوانین و مقررات

– کاربر گرامی، پیش از استفاده از بخش های اپلیکیشن کانکت شو پیشنهاد می کنیم موارد زیر را به دقت مطالعه کنید. ورود کاربر به اپلیکیشن و انجام فعالیت های مختلف، به معنای آگاه بودن از موارد زیر و پذیرفتن آنهاست.

– لازم به ذکر است هرگونه تغییر در قوانین و مقررات کانکت شو در این صفحه، با ذکر تاریخ بروزرسانی شده و استفاده مستمر کاربران از این مجموعه به منزله آگاهی از این تغییرات است.

– کانکت شو در ابتدای نصب نیازمند ثبت نام و وارد شدن به حساب کاربری است. در هنگام ثبت نام از کاربر نام و نام خانوادگی، سال تولد، جنسیت و شماره تلفن همراه جهت احراز هویت گرفته می شود. بدیهی است تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربر در نزد کانکت شو محفوظ می باشد.

– استفاده از کلیه خدمات اپلیکیشن می بایست با اطلاعات صحیح و دقیق شناسنامه‌ای صورت گیرد تا در صورت بروز هرگونه مشکل در این مورد، پس از ارائه کارت ملی و یا شناسنامه، این موضوع از سمت کانکت شو بررسی شود. لذا لازم است کلیه اطلاعات کاربری به صورت فارسی و بدون غلط املایی درج شود.

– با توجه به اینکه ورود به حساب کاربری در کانکت شو از طریق ارسال کد تایید به شماره همراه کاربر است، مسئولیت فعالیت‌‏هایی که در حساب کاربری با شماره همراه وارد شده در سیستم انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربر است.

دسترسی کاربران به اطلاعات این اپلیکیشن در پنج بخش و به شرح زیر می باشد:

۱: کاربران به صورت پیش فرض فقط به درس اول از هر سطح به صورت رایگان دسترسی دارند و برای اینکه بتوانند به بقیه دروس دسترسی داشته باشند، می بایست از اپلیکیشن اشتراک تهیه کنند. اشتراک های کانکت شو به صورت یک هفته، سه ماهه، ۶ ماهه و یک ساله می باشد که هر کدام قیمت مشخصی دارند. پس از اتمام مدت زمان اشتراک کاربر، دسترسی مشاهده دروس در کانکت شو برای او قطع می شود.

۲: قسمت هایی که با خرید اشتراک به آن ها دسترسی داریم شامل موارد ذیل می باشند: بخش های مکالمه، دستور زبان، شنیداری، ریدینگ، لغات موضوعی، آزمون های پایان درس و پایان سطح.

۳: پرداخت بخش درسنامه و بسته های آموزشی در قسمت “فان تایم” به صورت جدا و تنها یک بار خواهد بود. (کاربر می تواند با یک بار خرید به صورت نامحدود از این بخش ها استفاده کند.)

۴: هزینه ویدیوهای قسمت درسنامه به صورت ترمیک برای کاربر قابل پرداخت می باشد و امکان خرید  ویدیوها به صورت تکی وجود ندارد. (به دلیل وسواس در تولید محتوای باکیفیت در حال حاضر تنها ۱۸ درسنامه در اپلیکیشن بارگذاری شده است که در ماه های پیش رو بقیه درسنامه ها بارگذاری خواهند شد)

۵: بخش “معلم من” برای پاسخ به سوالات و تمرینات زبان آموزان طراحی شده است و امکان ارتباط مستقیم از طریق چت آنلاین با استاد فراهم می شود که کاربران به ازای پرداخت هزینه ای مشخص می توانند به صورت چت آنلاین در زمان مشخص با استاد در ارتباط باشند.

در بخش “معلم من” کاربران می توانند از طریق چت، ویس و یا عکس برای تحویل تکالیف خود و یا صحبت با استاد در ارتباط باشند. بنابراین در این قسمت برای بخش های عکس و ویس ابتدا از کاربران توسط اپلیکیشن اجازه دسترسی خواسته می شود.

– خریدهای انجام شده توسط کاربران، در بخش حساب کاربری آن ها در اپلیکیشن ذخیره شده و این حساب‌ها از طریق شماره همراه کاربر قابل دسترس خواهند بود.

– اپلیکیشن کانکت شو به اطلاعات حساب بانکی کاربران دسترسی ندارد و هیچ گونه اطلاعاتی را در این زمینه به جز در رابطه با سوابق پرداخت کاربران در کانکت شو ذخیره نمی‌کند. روند خرید برنامه در همه موارد از طریق مجموعه‌ زرین پال که ما با آنها همکاری می‌کنیم، انجام می‌شود.

– چنانچه کاربر به هر دلیلی نتوانست در تایم رزرو شده اش در قسمت “معلم من” حضور یابد می بایست حداکثر تا ۲۴ ساعت موضوع را با پشتیبانی در میان گذاشته و در شرایط اضطراری و تنها یک بار، تایم دیگری برای او جایگذین می شود.

– در این قسمت کاربران می توانند با استفاده از کد معرف خود در کانکت شو، دوستان خود را به اپلیکیشن دعوت کنند. این کد برای هر کاربر منحصر به فرد است. در صورتی که کاربر این کد را در اختیار دوست خود قرار دهد و او نیز ثبت نام کرده و خریدی از کانکت شو انجام دهد، به عنوان هدیه به هر دو کاربر استفاده ۱۵ دقیقه رایگان بخش “معلم من” اعطا می شود.

– همچنین کاربر می تواند در صفحه مربوطه، لیست دوستان دعوت شده خود را مشاهده نماید.

بخش پشتیبانی کانکت شو با هدف رفع مشکلات مرتبط با این اپلیکیشن به وجود آمده است. کاربران می توانند مشکلات را از طریق تیکت در بخش درخواست پشتیبانی برای ما ارسال کنند. کاربر با ورود به سیستم و ثبت تیکت جدید، عنوان سوال و یا مشکل خود را درج می کند. سپس دپارتمان مخصوص رسیدگی به موضوع را انتخاب نموده (مثلا دپارتمان مالی، فنی و یا سایر موارد) و توضیحات لازم را ثبت می کند. لازم به ذکر است که پاسخ به تیکت ها توسط کارشناسان ما در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.

– تمامی حقوق (اعم از هر گونه برنامه یا محتوای موجود) در اپلیکیشن و سایت کانکت شو صرفا متعلق به این اپلیکیشن می باشد. در صورت هر گونه کپی برداری از کلیه بخش ها و یا هر نوع بهره برداری مالی و تجاری از این مجموعه، متخلفین تحت پیگرد حقوقی و قضایی قرار خواهند گرفت.

– لازم به ذکر است که استفاده‌ی غیر تجاری از مطالب مجموعه کانکت شو با درج لینک مستقیم و ذکر نام، مجاز است.

– در صورتی که کاربر در طول استفاده از برنامه قوانین گفته شده را رعایت نکند، اپلیکیشن کانکت شو حق مسدود کردن حساب کاربری کاربر را برای خود محفوظ می داند.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است