قوانین و مقررات بازاریابان

شرایط و قوانین

به سامانه همکاری در فروش کانکت شو خوش آمدید.

شما در این سامانه امکان ارائه خدمات تبلیغاتی و کسب درآمد از سایت کانکت شو را پیدا خواهید نمود.

همکار گرامی لطفًا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از برنامه های کاربردی سامانه همکاری در فروش کانکت شو به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود شما به سامانه همکاری در فروش و همچنین استفاده از خدمات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین استفاده از این سامانه و همچنین نحوه صحیح استفاده از آن است.

همچنین پذیرش این قوانین به منزله ثبت نام در سیستم همکاری در فروش کانکت شوخواهد بود.

سامانه همکاری در فروش

سامانه همکاری در فروش کانکت شو(که در این قرارداد به اختصار سامانه همکاری نامیده می‌شود.)، سامانه‌ای است که بر روی وب سایت کانکت شو به آدرس www.connectsho.com ایجاد می‌شود و شامل وب سایت، داده ها و طراحی های موجود در آن می‌باشد. عضو شدن در آن به شما امکان می دهد که از وب سایت ، شبکه اجتماعی، و نرم افزارهای آنلاین خود (که در این شرایط و قوانین به اختصار “وبسایت” نامیده می شوند.) درآمدزایی بنمایید. اشخاصی که در این سامانه عضو شده و نام کاربری و رمز عبور دریافت نمایند، همکار/ همکاران نامیده می شوند.

کانکت شو در سامانه همکاری در فروش، یک لینک اختصاصی که برای هر فرد به صورت مجزا تعریف می‌شود، در اختیارتان قرار می دهد و لینک مذکور باید به طور کاملا صحیح و از فرمت لینک تگ شده‌ی مخصوصی که کانکت شو تهیه نموده و مطابق این شرایط و قوانین تنظیم شده است، باشد. این لینک در واقع محصولات و یا اشتراک های پیشنهادی کانکت شو را معرفی می نماید که مطابق با موضوع فعالیت “وبسایت” شما، محصولات مرتبط را در بر می گیرد. شما با قرار دادن لینک اختصاصی خود در “وب سایت” تان، می توانید درآمدزایی کنید.

نحوه ی درآمد زایی

هنگامی که مشتریان ما بر روی لینک اختصاصی همکار کلیک می کنند تا محصولی را که در سایت کانکت شو پیشنهاد شده خریداری نمایند، همکار برای کلیه‌ خریدهایی که تا ۷ روز پس از ورود با لینک همکاری در فروش ایشان توسط این کاربر انجام شود، می‌تواند 20٪ ارزش سبد خرید خریداری شده را به عنوان سهم همکاری در فروش دریافت نماید. کانکت شو می تواند برای سهولت در انجام تبلیغات محصولات خود، اطلاعات، تصاویر، متن، فرمت لینک، محتوای بازاریابی و دیگر موارد در این رابطه را برای شما فراهم نماید.

ارتباطات الکترونیکی

شما پس از تایید این قوانین به صورت کاملا الکترونیکی، لینک همکاری در فروش خود را دریافت کرده و می‌توانید فعالیت خود را آغاز کنید.

همکاران می‌بایست به منظور دریافت درآمد و یا وجوه خود، مشخصات کامل خود شامل نام، نام خانوادگی و کد ملی را مطابق با اسناد معتبر هویتی ، شماره تماس و اطلاعات کامل حساب بانکی خود را در قسمت حساب کاربری خود وارد نمایند، در غیر اینصورت و در صورت مشاهده مغایرت و عدم تطابق اطلاعات، کانکت شو مسئولیتی در قبال تبعات آن نخواهد داشت.

همچنین مشخصات، شماره حساب، آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که همکاران در پروفایل خود ثبت می‌کنند، تنها اطلاعات رسمی و مورد تایید همکار است و تمام مکاتبات، پاسخ‌ ها و واریزهای شرکت از طریق آن ها و به آن ها صورت می‌گیرد.

سیاستهای رعایت حریم شخصی

کانکت شو به اطلاعات خصوصی همکارانی که از خدمات سامانه استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

کانکت شو متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد اما در صورت بروز مشکلات غیرقابل شناسایی یا مشکلات فنی، کانکت شو نهایت تلاش خود را برای رفع مشکل در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد داد. در این میان چنانچه بخشی از اطلاعات همکاران در اختیار افراد سودجو قرار گیرد، باتوجه به بروز مشکل خارج از اختیارات کانکت شو، همکار حق اعتراض ندارد و کانکت شو به نمایندگی از همکار نهایت تلاش خود را برای بازپس‌گیری حقوق و خسارت احتمالی وارده به همکار را از جانب افراد سودجو به انجام خواهد رساند. قابل ذکر است در شرایط بروز مشکلات، رفع مشکل و مسدود سازی دسترسی افراد سودجو در اولین اولویت کاری قرار دارد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کانکت شو، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط کانکت شو تحت حمایت حقوق مالکیت فکری کانکت شو محسوب می‌باشد و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود متعلق به کانکت شو است و هرگونه استفاده غیر مجاز، حق پیگرد قانونی را برای کانکت شو محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار کانکت شو است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

شرایط پذیرش همکاران

همکار می‌بایست به منظور درج لینک کانکت شو در “وبسایت” خود حتما موارد زیر را رعایت کند:

 • از نظر طراحی و گرافیک وب، در سطح مطلوب باشد.
 • دارای پاپ آپ یا نمایش بیش از حد تبلیغات نباشد.
 • دارای مطالب و محتوای کافی و آرشیو باشد.
 • حاوی اطلاعات ناقص و یا ناهمگون نباشد.
 • حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف مصلحت عمومی نباشد.
 • فعالیت سیاسی نداشته باشد.
 • مطابق با قوانین و مقررات حاکم باشد.
 • دارای مطالبی که باعث گمراهی افراد برای ورود به سایت کانکت شو شود، نباشد. به عنوان مثال حاوی لینکی با عنوان “برای ورود به سایت اصلی کانکت شو اینجا کلیک کنید” نباشد.
 • همکاران موظف اند از آوردن نام کانکت شو در آدرس, عنوان و لوگوی رسانه ی خود(سایت یا شبکه‌ی اجتماعی) خودداری نمایند.
 • همکاران می‌بایست در جریان باشند که فعالیت بهینه سازی گوگل روی کلمه کانکت شو ممنوع است.

تبصره: لازم به توضیح است که موارد بالا به تشخیص کانکت شو مورد بررسی می گیرد و در صورت مشاهده، دسترسی کاربر از سیستم همکاری در فروش کانکت شو گرفته خواهد شد و همکار حق اعتراض برای تجدید نظر را نخواهد داشت. همکار با آگاهی از این امر اقدام به دریافت لینک نموده و نمی تواند ادعای ورود خسارت را داشته باشد.

شرایط همکاری در فروش
 1. همکاران اقرار و اظهار می دارند که وبسایت، اپلیکیشن و یا شبکه اجتماعی خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرایط این قرارداد و همچنین تعهدات خود با اشخاص ثالث اداره می کنند .
 2. همکاران مسئولیت هر گونه هزینه های ناشی از ورود و عضویت در “سامانه همکاری در فروش” و انجام بازاریابی بر سایت خود را مانند هزینه های پرداخت اینترنت، خرید و تمدید دامنه (Domain) و دیگر هزینه های مرتبط با نگهداری وب سایت را شخصا به عهده دارند و کانکت شو هیچ گونه مسئولیتی در پرداخت آن ها نداردDomain)  و دیگر هزینه های مرتبط با نگهداری وب سایت را شخصا به عهده دارند و کانکت شو هیچ گونه مسئولیتی در پرداخت آن ها ندارد.
 3. حق واگذاری این قرارداد، لینک اختصاصی خود، سامانه خود (نام کاربری و رمز) و محتواهای تولید شده توسط کانکت شو را به اشخاص ثالث جزئا و کلا ندارند و نخواهند داشت.
 4. کانکت شو حق تغییر شرایط این قرارداد را داشته و این تغییرات و همچنین اطلاعیه ها و ابلاغیه ها توسط کانکت شو در وبسایت کانکت شو اعلام می شوند که به منزله‌ی ابلاغ به همکاران می‌باشد. همکاران متعهد هستند تمامی اطلاعیه ها را با دقت مطالعه نموده و طبق آن عمل نمایند. این تغییرات به طور خودکار پس از قرار گرفتن روی وبسایت کانکت شو به منزله ی اصلاحیه با الحاقیه این قرارداد محسوب می‌شود و نیاز به هیچگونه تشریفات دیگری جهت امضاء و ابلاغ نمی‌باشد.
 5. همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی کانکت شو (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از برند و علائم تجاری کانکت شو در ایمیل های خود URL ، Source Code  نامه ها، سایت خود (به جز محدوده ی لینک اختصاصی) استفاده ننمایند. همکاران متعهد هستند این اطمینان را حاصل نمایند که در اطلاعات و محتواهایی که در منظر عموم قرار می دهند، شبهه ی ارتباطی جز همکاری در سامانه همکاری در فروش (از جمله مشارکت، نمایندگی و غیره) را ایجاد ننمایند. در غیر این صورت مسئول جبران هرگونه خسارتی هستند که از این بابت به اشخاص ثالث،(یا کانکت شو) وارد می‌شود.
 6. همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی کانکت شو (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از محتوای لینک اختصاصی خود برای تشویق مشتریان به شرکت در قرعه کشی، مسابقات و ارائه محصولات در قالب هدیه و اخذ هرگونه وجه از خریدار برای اهداف فوق که خود طراحی نموده اند، استفاده ننمایند. در صورت عدم رعایت این تعهد مسئولیت های قانونی و پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده همکار می‌باشد.
 7. همکاران در صورت لزوم باید جایگاه و ارتباط خود را با کانکت شو با عنوان “عضویت در سامانه همکاری در فروش” واضح و روشن اعلام بدارند. همچنین در سایت، اپلیکیشن، شبکه های مجازی خود، دیگران و یا دیگر اماکن عمومی آنلاین و آفلاین به هیچ عنوان، حق ندارند اظهار نمایند که با کانکت شو هرگونه ارتباط دیگری به جز عنوان مذکور در فوق، همچون رابطه نمایندگی، اسپانسرشیپی، حمایت گری، جوینت ونچری و یا هر ارتباط غیر واقعی دیگری دارند. در صورت وجود چنین ادعاهایی، همکاران شخصا مسئول جبران خساراتی که از این حیث به شرکت کانکت شو، برند کانکت شو و اعتبار کانکت شو وارد شود، می‌باشند. در این موارد کانکت شو می تواند به صلاحدید خود نسبت به ارزیابی میزان خسارات و کسر آن‌ها از مطالبات همکاران اقدام نماید.
 8. همکاران متعهد می‌گردند از روش‌هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر “برای حمایت از ما روی تبلیغات/لینک کلیک کنید” و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه‌های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیرواقعی تعداد کلیک می‌شود، استفاده نکند . در صورت مشاهده نقض این تعهد، کانکت شو می تواند علاوه بر الزام همکار به جبران خسارات، دسترسی به پنل را برای ناقض تعهد منع نماید و همکار در این خصوص ادعا و اعتراضی نخواهد داشت. در این موارد کانکت شو می تواند به صلاحدید خود نسبت به ارزیابی میزان خسارات و کسر آن‌ها از مطالبات همکاران اقدام نماید.
 9. همکاران متعهد می گردند کدهای اختصاصی خود را در داخل آی فریم (Iframes) های وبسایت خود قرار ندهند.
 10. همکاران متعهد هستند در صورتی که برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی مشتریان، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی آن ها به وبسایت، از هرگونه نرم افزار و یا برنامه ای استفاده می کنند، آن را به اطلاع مشتری برسانند. کانکت شو در این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارند.
 11. کانکت شو در خصوص موارد ذیل در مقابل همکاران و اشخاص ثالث هیچگونه مسئولیتی ندارد و نخواهد داشت :

أ‌. هرگونه آسیب، نقض، خسارت، اشتباه و یا هرگونه ترافیکی که بر روی وب سایت همکاران ایجاد شود.

ب‌. هرگونه مطلبی که دارای کپی رایت و حقوق اشخاص ثالث است و همکار بدون اجازه‏‌ی صاحب اثر آن را در وبسایت خود منتشر نموده است.

ت‌. هرگونه تلاشی که همکاران برای نفوذ به وبسایت دیگران و یا تخریب اطلاعات موجود در وبسایت آن ها (هک کردن) انجام دهند و همچنین هرگونه انتقال ویروس یا استفاده از هرگونه نرم افزار دیگر با ماهیت مخرب که از طریق ابزارهای ارتباطی وبسایت انجام شود.

ث‌. هرگونه محتوا، قالب سایت و یا هرچیزی که به هر نحوی در وبسایت همکاران ظاهر می شود و به نمایش در می آید که شامل موارد ذیل و هر مورد دیگری در این خصوص می‌باشد:

 • ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد.
 • ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید.
 • ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد
 • ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.

ج‌.در صورتی که کارمندان و یا افراد وابسته به همکاران از هر حیث، نمایندگی، شراکت و… موجب نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا تعهدات ناشی از این قرارداد یا دیگر قراردادها با اشخاص ثالث بشوند

ح‌. در صورت بروز هرگونه اختلال یا قطع شبکه اینترنتی و دسترسی همکاران در موارد فورس ماژور.

 1. همکاران توافق و اظهار می دارند که کانکت شو در خصوص موارد ذیل مجاز است و حق هرگونه ادعا یا مطالبه خسارتی را از خود سلب می نمایند :

أ‌. کانکت شو می تواند وبسایت، همکاران را مانیتور و نظارت نمایند، اطلاعات مربوط به سامانه همکاری را ثبت و ضبط نمایند و یا اطلاعات آن را به اهداف مختلفی از جمله ارائه آمار و اطلاعات، نمونه برتر و… انتشار دهند .

ب‌. کانکت شو می تواند بر وبسایت، همکاران جهت اطمینان از مطابقت آن ها با قوانین و مقررات و تعهدات این قرارداد نظارت نمایند .

ت‌. کانکت شو می تواند سایت یا اپلیکیشنی (روش دیگری) را مطابق یا شبیه با وبسایت های همکاران احداث و یا اداره نمایند و به جز موانع قانونی، از حیث وجود قرارداد و ارتباط در “سامانه همکاری در فروش”، ممانعتی برای کانکت شو وجود ندارد.

ث‌. سیاست های انجام تبلیغات اعم از هماهنگی در محتوا، عکس، قالب و غیره در “سامانه همکاری در فروش” قرار خواهد گرفت که همکاران موظف به رعایت این موارد هستند .

ج‌. تعهدات اختصاصی همکاران و یا سیاست های همکاری در فروش ممکن است در طی مدت قرارداد تغییر نماید که در سامانه به اطلاع همکاران خواهد رسید و از این حیث، همکاران حق هیچگونه اعتراضی را ندارند و در صورت عدم موافقت با تغییرات انجام شده می توانند با توجه به شرایط خاتمه قرارداد، به قرارداد خود خاتمه دهند .

ح‌. همکاران اظهار و اعلام می دارند که فی ما بین کانکت شو و همکاران هیچ گونه ارتباطی اعم از نمایندگی، کارگر و کارفرمایی، فرانشیزی، جوینت ونچری، نماینده ی فروش و غیره وجود نداشته و نخواهد داشت.

خ‌. در صورتی که همکاران هر یک از شروط این قرارداد و یا شروط هر قرارداد دیگری را (در خصوص هر موضوعی) که با کانکت شو دارند نقض نمایند، کانکت شو می تواند جهت جبران خسارات و یا حقوق دیگری که در قراردادها تعریف شده است، راسا پرداخت مبالغی که می بایست از حیث این قرارداد به همکاران پرداخت نماید را متوقف نموده و یا دستور توقف آن را بدهد و نقض قراردادی همکاران چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم، به این قرارداد مرتبط باشد را، از مطالبات، جبران خسارات بنماید. در این خصوص، همکاران حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب می نمایند. بدیهی است چنانچه خسارات وارده بیش از مطالبات باشد، مبلغ مازاد نیز قابل مطالبه خواهد بود.

د‌. چنانچه همکار مرتکب یکی از تخلفات مندرج در این توافقنامه شود و یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل نماید یا در صورت وصول هرگونه دستور از سوی مقامات دولتی و قضایی، کانکت شو می‌تواند حساب کاربری همکار را بدون اخطار قبلی مسدود نماید. همکار جهت فعال‌سازی مجدد وبسایت خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی وبسایت کانکت شو هماهنگی داشته باشد، ظرف ده روز ارائه نماید. در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور و یا چنانچه مدارک ارسالی به تشخیص کانکت شو، بر قانونی بودن فعالیت‌های همکار دلالت نکند، تمامی درآمد متخلف از حساب کاربری همکار کسر می‌شود. همکار می‌تواند بعد از گذشت یک ماه نسبت به درخواست رفع مسدودیت از وبسایت خود اقدام نماید. در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه کانکت شو نمی‌باشد.

 1. طرف دوم اقرار می نماید که کار موضوع قرارداد حاضر را به تنهایی و شخصا اجرا می نماید و طرف دوم دارای هیچگونه کارمند یا کارگر تحت استخدام رسمی یا پیمانی یا قراردادی یا … نبوده و نیز دارای هیچگونه کارگاه، شرکت، واحد صنفی و … جهت کسب درآمد و انجام موضوع قرارداد حاضر نمی باشد.
 2. کلیه ابزارهای لازم جهت انجام کار موضوع قرارداد حاضر توسط طرف دوم تهیه و تدارک دیده شده و کانکت شودر این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 3. با توجه به اینکه طرف دوم به تنهایی و بدون هیچگونه تبعیت دستوری و اقتصادی، موضوع قرارداد را اجرا می نماید، قرارداد حاضر و چارچوب همکاری بین کانکت شو و طرف دوم مشمول مفاد قوانین کار و تامین اجتماعی نخواهد بود.
 4. در خصوص مسائل مالیاتی هر یک از طرفین مسئول تمام فعالیت‌های خود، اظهار و پرداخت مالیات‌های مربوطه هستند. کانکت شو در خصوص ثبت اسناد و ارائه گزارشات به طور کامل از قوانین مالیاتی کشور پیروی می‌کند و هیچ مسئولیتی در قبال نحوه ارائه گزارش‌های مالیاتی طرف دوم برعهده ندارد. هرگونه کسورات قانونی مطابق دستورالعمل‌ها و تعرفه‌های رسمی کشور اعم از این‌که در زمان یا بعد از انعقاد قرارداد وضع شود، در محاسبات و صورت‌حساب‌ها لحاظ شده و به مراجع ذی‌ربط پرداخت خواهد شد.
شرایط پرداخت

درآمد همکار بر اساس شروط پرداخت و نرخ های اعلام شده در کانکت شو بعد از هر تراکنش محاسبه و به کیف پول همکاری در فروش همکار واریز می‌گردد، لیکن واریز آن به شماره حساب همکار پس از رسیدن به حد نصاب مشخص شده و در‌خواست واریز از جانب همکار (در پنل خود، درخواست تسویه صورت حساب) به صورت ماهانه انجام می‌شود به این صورت که درخواست های هر ماه در اول تا پنجم ماه بعد انجام خواهند شد. تایید پرداخت ها هم به صورت اتوماتیک طبق همین رویه انجام می‌شود. کانکت شو در هر زمانی حق دارد که شرایط پرداخت را بر اساس نرخ‌های جدید اصلاح نماید. ادامه فعالیت پس از تغییر نرخ‌ها، به منزله تایید ضمنی همکار می‌باشد.

درآمد سایت های همکار از انجام خرید ها تا قبل از رسیدن مبلغ موجودی همکار به حداقل مبلغ معین شده در سامانه همکاری (قسمت تسویه حساب) نزد کانکت شو به صورت امانت تا هر زمانی که مبلغ به حداقل برسد، باقی خواهد ماند.

تبصره 1: با توجه به اینکه کمیسیون گروه های مختلف محصول بر اساس قوانین داخلی کانکت شو و عوامل تاثیرگذار بر قیمت و با در نظر گرفتن حقوق فروشندگان و توسعه دهندگان کانکت شو تعیین شده است و این درصد ها بر روی همه ی محصولات آن دسته بندی اعمال می‌شود، حداکثر کمیسیون پرداختی برای هر سبد خرید مبلغ 562 هزارتومان می‌باشد.

تبصره 2:  با توجه به اینکه کمیسیون فروش در قبال ترغیب مشتری برای خرید محصول از کانکت شو پرداخت می‌شود، در صورت استفاده مشتری از کد تخفیف برای ثبت سفارش، به جهت اعمال اثر کد تخفیف در خرید مشتری، محاسبه مبلغ کمیسیون همکار از مبلغ پرداختی نهایی مشتری انجام خواهد شد.

تبصره 3:  توسعه دهندگان و فروشندگان کانکت شو اجازه درج لینک همکاری در فروش خود و یا دیگران را در توضیحات محصولات، پیش نمایش، فایل آموزش محصول، لینک‌های درج شده در داخل محصولات قبل و پس از نصب، دیدگاه محصولات، تیکت های پشتیبانی و هر کانال داخلی کانکت شو را نداشته و در صورت تخلف از این مسئله کانکت شو این اجازه را دارد دسترسی همکار مربوط به آن لینک را مسدود کرده و درآمد حاصل از این همکاری در فروش را از فروشنده کسر کند.

حل اختلاف

طرفین تصریح و توافق دارند که محل انعقاد و اجرای قرارداد شهر قم می باشد. در صورت بروز اختلاف، مرجع صالح، دادگستری های شهر قم می باشد. این بند مانع از توافق طرفین، در هر زمانی، برای حل دوستانه و مسالمت آمیز موضوعات نمی باشد.

قوه قهر یه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، کانکت شو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است